Nasza inicjatywa

O blogu Pozew z funduszu

Niniejszy blog jest prowadzony przez praktyków występujących na co dzień przeciwko funduszom w sporach sądowych. Z obserwacji występowania przeciwko takim podmiotom można zaobserwować, że pozwani rzadko podejmują skuteczną obronę, dlatego powstał blog gdzie pozwani przez fundusze mogą znaleźć niezbędne wskazówki jak się bronić, jak również nawiązać kontakt z profesjonalistami, którzy podejmą się ochrony ich interesów w sposób przystępny bez znaczenia na zasobność portfela i miejsca w Polsce.

Działamy na terenie całego kraju

Czy jesteś z Trójmiasta czy z Zakopanego, to nie ma dla nas znaczenia. Napisz do nas i załącz skany dokumentów.

Wstępna analiza sprawy jest bezpłatna

Wstępna analiza dokumentów w sprawie jest nieodpłatna i nie musisz się martwić, że zostaniesz obciążony kosztami z tym związanymi.

Odpowiadamy
w ciągu 24h
 

Wstępnej analizy sprawy dokonujemy w ciągu 24 godzin od wysłania wszystkich dokumentów związanych z postępowaniem.

Elastyczne formy wynagrodzenia
 

Oferujemy bardzo niskie koszty wejścia i elastyczne formy rozliczenia - miesięcznie, w transzach - jak jest Ci wygodniej.

adw. Błażej Saracen

Adwokat, od 2013 roku członek Pomorskiej Izby Adwokackiej w Gdańsku. Praktyk prawa. Sprawnie wykorzystuje teoretyczną wiedzę w praktycznym zastosowaniu. Doświadczenie zdobywa od rutynowanych prawników z różnych dziedzin prawa. Trafnie diagnozuje potrzeby klientów oraz negocjuje, dzięki czemu skutecznie współpracuje z każdym typem klienta. Stale i konsekwentnie dąży do wyznaczonych celów. Świetnie odnajduje się w sytuacjach kryzysowych, wywołanych presją czasu i zadań. Zwraca uwagę na każdy szczegół dbając o najwyższą merytoryczną jakość wykonywanych zadań. Rzetelnie i terminowo realizuje zlecenia. Absolwent Uniwersytetu Gdańskiego Wydziału Ekonomicznego oraz Prawa i Administracji. Uczestnik wielu konferencji naukowych również międzynarodowych poświęconych zagadnieniom z zakresu prawa karnego. Włada językiem angielskim.